Ochrana osobních údajů

Portál Investuj pod Ještědem shromažďuje jen takové vaše osobní údaje, k jejichž užívání jste mu dali svůj dobrovolný souhlas. Pokud se tak rozhodnete, vaše osobní údaje nebudou použity nad rámec vámi určený ve vašem souhlasném prohlášení. Kdykoli máte možnost požádat o okamžitou opravu, doplnění nebo vymazání vašich údajů.

Internetové stránky Investuj pod Ještědem používají cookies. Malé textové soubory uchovávané na harddisku vašeho počítače nám pomáhají lépe porozumět, jakým způsobem je náš web užíván. Pokud si cookies ve vašem počítači nepřejete, nastavte si prosím podle toho svůj internetový prohlížeč.

Tato webová stránka používá služeb Google Analytics. Společnost Google využije tyto informace pro účely vyhodnocení Vašeho chování na webové stránce, sestavení zpráv o aktivitách na webové stránce pro provozovatele webových stránek a poskytování dalších služeb souvisejících s aktivitou na webových stránkách a používáním internetu. Použitím této webové stránky vyjadřujete společnosti Google souhlas se zpracováním vašich dat způsobem a pro účely výše uvedené.