NEWSLETTER – KVĚTEN / 2023


Nahlédněte do databáze brownfields, greenfields a dalšich investičních příležitostí, které jsou v Libereckém kraji k dispozici pro vaše podnikání. Na portálu investičních příležitostí Libereckého kraje najdete aktuální informace pro investory, nabídku poradenství, spolupráce a podpory při hledání lokality pro vaše investice.

www.investujpodjestedem.cz

Soutěž Karla Hubáčka 2023

Ceny rozdány! A letošním vítězem se stala Rekonstrukce Liebiegova paláce v Liberci. Gratulujeme všem nominovaným a oceněným. Více »

 

Obnovená vyhlídka na jabloneckém Petříně

Jablonecký hotel Petřín 1. června opět otevírá veřejnosti rozhlednu. Věž je vysoká 20 metrů, na Jablonec je možné pohlédnout z plošiny ve výšce 15 metrů, na kterou je třeba vystoupat po 100 schodech. Vyhlídka bude otevřená denně od 10 do 22 a vstupné bude 50 Kč za osobu. Více »

CzechInvest nabízí vstupenky na Konferenci Brownfieldy ZDARMA pro zástupce obcí a měst

Pátý ročník Konference Brownfieldy přinese inspirativní projekty z ČR i ze zahraničí, diskuze na téma rozvoje infrastruktury, přípravy pozemků nebo kvality městského plánování. Jako vždy pohledem státní i soukromé sféry. Jedním z hostů konference je Kristian Villadsen, který představí filozofii světoznámého urbanistického studia Gehl Architects k plánování udržitelných měst. Více »

Brownfield v Příšovicích projde proměnou. Vyrostou zde průmyslové nemovitosti

Bývalá panelárna na jihu Příšovic, která byla založena roku 1973, byla dlouhodobě opuštěná a nevyužitá. Brownfield o rozloze sto tisíc metrů čtverečních nakonec získala developerská společnost Logicor, která zde plánuje vybudovat logistický areál. Hotovo by mělo být v prvním čtvrtletí příštího roku. „Nový areál nabídne v zavedené průmyslové oblasti svým zákazníkům moderní udržitelné nemovitosti. Více »

Putovní výstava revitalizovaných lokalit typu brownfields zavítala do Jablonce nad Nisou

Liberecký kraj ve spolupráci s ARR – Agenturou regionálního rozvoje, spol. s r.o. pořádá putovní výstavu „Revitalizovaných brownfields Libereckého kraje“. Výstavu můžete vidět v Obchodním centru CENTRAL Jablonec nad Nisou od 15. května do 26. května 2023. Od roku 2011 putovní výstava revitalizovaných brownfields Libereckého kraje zavítala celkem do 17 míst převážně v Libereckém kraji. Více »

 

Manželé pověsili lékařskou praxi na hřebík, koupili rozpadlou sklárnu a začali se věnovat psům

Značka Løype přináší na trh unikátní pomůcky pro výcvik a hru psů a sbližuje čtyřnohé miláčky s jejich majiteli. V Česku připadá na počet obyvatel jeden z největších počtů psů v Evropě. Dá se tak říct, že jsme národem pejskařů, což dokazuje i úspěch značky Løype, která se specializuje na vše, co propojuje člověka a psa. Více »

Agentura CzechInvest spustila nový portál, na kterém mimo jiné najdete i informace ohledně možného financování projektů na revitalizaci objektů typu brownfields.

https://www.brownfieldy.cz/financni-podpora/

Nezobrazuje se tento email správně? Prohlédněte si ho v prohlížeči

„Toto obchodní sdělení bylo zasláno na základě udělení souhlasu při registraci.“

Zrušit zasílání newsletteru